• Anasayfa
  • Stratejik İletişim Planlaması

FPR İletişim

image

İletişim planı çeşitli süreçlerden oluşur; öncelikle araştırma süreciyle başlar, sonra araştırma sonucunda durum analizi yapılır, daha sonra hedef kitle ve ana mesajın verileceği süreç planlanır, iletişim stratejisi belirlenir, bütçe çıkartılır ve uygulamaya geçilir, son süreç olarak da değerlendirme yapılır.

Stratejik İletişim Yönetimi, uygulanacak "iletişim politikalarının" belirlenmesini ve bir "yol haritası" çizilmesini sağlamaktadır. Stratejik İletişim Yönetimi, hedef kitleye verilecek "mesaj"ın içini doldurarak, "ne" söylenileceğini belirlemektedir.Stratejik iletişim, kurum ya da markanın tanınma ve beğeni oranını yükseltecek, itibarını artıracak, hedef kitle ve sosyal paydaşlarıyla iletişim ve ilişki süreçlerini geliştirecek iletişim çalışmalarının hayata geçirilmesini sağlar. ... Kurum ya da markanın itibarını artıracak iletişim çalışmalarını hayata geçirir.

İletişim sektöründeki 20 yıllık deneyim ve tecrübesini, FPR iletişim bünyesine taşıyan KURUCUMUZ Ferda Kervan, şirket bünyesindeki, uzman kadrosu ve çözüm ortaklarıyla hizmet sunmaya 2013 yılında başladı. Birçok farklı alanlarda danışmanlık hizmeti, halkla ilişkiler çalışmaları, basın danışmanlığı ve etkinlik işleri yapan şirketimiz, sonuç odaklı çalışmaları ve belirlediği fikir ve stratejileriyle firmaların geleceğine yenilikler katmayı sürdürüyor.